Grzejniki dekoracyjne SUNERZHA

Firma Sunerzha produkuje grzejniki dekoracyjne ze stali nierdzewnej. Są to eleganckie i funkcjonalne grzejniki, których solidność i jakość zostały potwierdzone wieloletnią eksploatacją.

CASCADE BIS Nowoczesna i oryginalna propozycja grzejnika dekoracyjnego. Wyróżnia go dynamiczna kompozycja spadającej kaskady rurek, jest jakby w stałym ruchu.
ATLANT Oryginalny wzór w kształcie harmonijnej, geometrycznej drabinki. Grzejnik ten posiada masywne, okrągłe, nakładane na kolektor rurki poprzeczne.
ELEGY Bardzo prosty i jednocześnie niespotykany design grzejnika, którego cechą charakterystyczną jest płynność kształtu. Spiralnie wygięte rurki w miejsce klasycznych rurek prostych, nadają jego formie dynamiki, przestrzenności i wielowymiarowości. Ułożona w ten sposób bryła pozwala na rozmieszczenie ręcznika na różnych płaszczyznach.
ASKET Elektryczny grzejnik łazienkowy, nagrzewany umieszczonym wewnątrz kablem. Ze względu na jego konstrukcje wymaga minimum przestrzeni, wyposażony jest w maskownice ukrywającą podłączenie kabla zasilającego oraz wygodny przełącznik dwubiegunowy, estetyczny i funkcjonalny.
NUANCE Piękny o prostej konstrukcji grzejnik elektryczny, który idealnie wpasuje się w każdą łazienkę. Wypełniony specjalnym płynem przeznaczonym do systemów ogrzewania.
product_main